BACKHUS Doradztwo i szkolenie

Know-how i zaangażowanie w dokładnie dostosowane rozwiązania, dostępność i długotrwałe użycie urządzeń i maszyn. Chodzi o większą wydajność, mniejsze koszty, większe bezpieczeństwo inwestycyjne i mniejsze ryzyko: Chodzi o Państwa sukces!

Know-how nie da się niczym zastąpić – doradztwo.

Indywidualne doradztwo i koncepcje są kluczem do sukcesu w branży usuwania odpadów. Kilkudziesięcioletnie i światowe doświadczenie jako specjalista w zakresie techniki przerzucania charakteryzuje BACKHUS EcoEngineers. We współpracy z biurami inżynieryjnymi i użytkownikami urządzeń powstają szczególnie ekonomiczne i efektywne rozwiązania dla wszystkich zakresów stosowania.

Państwa osoba kontaktowa:

alt=

Stefan Siefken
After Sales Consultant
Phone.: +49 4486 9284-50
Cell: +49 172 4363888
E-Mail:

Wspieramy Państwa skutecznie – serwis BACKHUS.

Towarzyszymy Państwu również w zakresie serwisu. Ponieważ obok konserwacji maszyn i urządzeń mamy dla Państwa przede wszystkim koncepcyjną opiekę przez cały okres eksploatacji, który czyni rozwiązania BACKHUS prawdziwym uprzywilejowaniem w konkurencji.

Doradztwo i szkolenie – chodzi o Państwa sukces.

alt=

Join us on YouTube!

V Międzynarodowa Konferencja BACKHUS

V Międzynaro-dowa Konferencja BACKHUS w Monachium zakończyła się dużym sukcesem ...dalsze informacje  

BACKHUS sets up new head-office in Wardenburg, Germany

Eggersmann Anlagenbau BACKHUS GmbH expands head-office and therefore its volume of production. ...dalsze informacje  

Dynamic versus Static Composting

Dynamic versus static composting – the role of agitation during composting process It is a well known fact that composting is a process driven by the activity of different ... ...dalsze informacje